O mnie

 

Witam na stronie mojej kancelarii. Jestem adwokatem i mediatorem.

Ukończyłam studia prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowe studia prawa LL.M w Columbus School of Law na Uniwersytecie Katolickim w Waszyngtonie.

W ramach studiów uzyskałam dyplom Szkoły Prawa Francuskiego (Uniwersytet w Orleanie) oraz dyplom Szkoły Prawa Niemieckiego (Uniwersytet w Heidelbergu i w Mainz). Pracę magisterską obroniłam z bardzo dobrym wynikiem na Katedrze Prawa Europejskiego.

Aplikację ukończyłam w Krakowskiej Izbie Adwokackiej. Praktykując w szanowanej kancelarii krakowskiej zdobyłam doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. W czasie aplikacji ukończyłam Szkołę Prawa Amerykańskiego oraz odbyłam praktykę w kancelarii adwokackiej w Stanach Zjednoczonych.

Od 2013 prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką. Od 2014 jestem mediatorem certyfikowanym przez Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Od lat angażuję się w prace w międzynarodowych zespołach, mam stały kontakt z prawnikami za granicą. Aktywnie uczestniczyłam w symulacjach Parlamentu Europejskiego SPECQUE, w przygotowaniach międzynarodowej konferencji poświęconej orzecznictwu Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ECHR, w pracach Stowarzyszenia Rad Adwokackich w Europie CCBE,  w przygotowaniach spotkania Federacji Rad Adwokackich Europy w Krakowie.

Regularnie kształcę się w zakresie prawa międzynarodowego. Ukończyłam Akademię Prawa Międzynarodowego Prywatnego w Hadze (letni program w 2014 i 2015), Akademię Praw Człowieka w Wenecji, program z arbitrażu przed ICC.

Władam językiem angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim.

Doświadczenie zawodowe, biegła znajomość języków obcych oraz kontakty zagraniczne pozwalają mi zapewnić Państwu obsługę prawną w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Indywidualne podejście kluczem do pomyślnego rozwiązania każdej sprawy

Odpowiadając na potrzeby klienta podejmuję bliską współpracę z prawnikami specjalizującymi się w wąskich dziedzinach prawa, zagranicznymi kancelariami oraz profesjonalistami z różnych dziedzin. Każdego klienta traktuję indywidualnie.  Ludzie i życie nieustannie tworzą problemy, prawo i prawnicy są po to, by tą chaotyczną rzeczywistość uporządkować. Każda sprawa jest ważna.

Wierzę w praworządność i sprawiedliwość. Większość problemów da się  rozwiązać za pomocą prawa i zdrowego rozsądku.

Kieruję się zasadami etyki adwokackiej. Wszelkie moje kontakty z klientami chroni tajemnica zawodowa.